0

ارزش بازار رمزارز به بیش از یک تریلیون دلار رسید

بازار رمزارز
بازدید 580

عناوینی که در این مقاله می خوانید

به دنبال افزایش قابل توجه قیمت بیت‌کوین و دیگر رمزارزها در هفته‌های اخیر، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده از مرز یک تریلیون دلار گذشت.

با وجود کاهش ارزش رمزارزها در ماه‌های اخیر و افزایش مشکلات اقتصادی، ارزش بازار رمزارزها از مرز یک تریلیون دلار عبور کرده است. با این حال، داده‌های جدید نشان می‌دهد که حجم معاملات تریدرهای بدبین افزایش نیافته است که نشانه‌ی مثبتی است.

به گزارش کوین‌تلگراف،

قیمت بیت‌کوین در هفته‌ی گذشته بهبود یافت و با یک رشد هشت درصدی به نزدیکی ۲۳٬۱۰۰ دلار رسید. هفته قبل از ثبت قیمت ۲۳٬۱۰۰ دلاری برای بیت‌کوین، ورشکستگی Genesis Global Capital رخ داد. به‌طور غیرمنتظره، این واقعه تأثیر قابل توجهی بر بازار رمزارزها نداشت.

در حال حاضر، تحلیلگران بازار رمزارز نگران تأثیر بدهکار بزرگترین شرکت Genesis Global Capital، یعنی Digital Currency Group، هستند. ورشکستگی Genesis ممکن است منجر به خطر مالی برای منابع Grayscale نیز شود. در حال حاضر، Grayscale دارای بیش از ۱۴ میلیارد دلار پوزیشن بیت کوین است.

یک دادگاه در ایالات متحده، در ماه آینده جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد که در آن Grayscale شکایت خود را در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مطرح خواهد کرد. این دادگاه ممکن است تأثیری بر بازار رمزارزها داشته باشد.

بعد از صدور حکم بازداشت مالک صرافی Bithumb در کره‌ی جنوبی، بازار رمزارز‌ها به‌طور موقت در شوک قرار گرفت، اما این وضعیت پایدار نبود. یک دادگاه در کره‌ی جنوبی مالک و دو نفر از مدیران Bithumb را به انجام معاملات غیرقانونی از طریق رمزارز متهم کرد.

ارزش بازار کریپتو،

پس از رشد هفت درصدی، به دلیل افت ۰٫۳ درصدی قیمت اتر، به توقف رسید. در این بازه زمانی، یازده از هشتاد آلت‌کوین موجود در بازار، با یک رشد ۱۸ درصدی روبه‌رو شدند. برخی از این آلت‌کوین‌ها حتی با میزان رشد بیشتری مواجه شدند.

ارزش Aptos با یک رشد ۹۱ درصدی، ارزش Fantom با یک رشد ۵۰ درصدی و ارزش Optimism با یک رشد ۲۱ درصدی، به طور قابل توجهی افزایش یافتند.

چه آلت‌کوین‌های دیگری در این بازه زمانی کاهش یافتند؟

در این بازه زمانی، علاوه بر رشد برخی از آلت‌کوین‌ها، برخی دیگر نیز کاهش قیمت داشتند. برخی از آلت‌کوین‌هایی که در این بازه زمانی کاهش یافتند عبارتند از:

 1. بیت‌کوین (Bitcoin): قیمت بیت‌کوین در این بازه زمانی کاهش یافت.
 2. اتریوم (Ethereum): ارزش اتریوم نیز در این بازه زمانی کاهش داشت.
 3. ریپل (Ripple): قیمت ریپل نیز کاهش یافت.
 4. لایت‌کوین (Litecoin): ارزش لایت‌کوین نیز کاهش یافت.
 5. کاردانو (Cardano): قیمت کاردانو نیز در این بازه زمانی کاهش داشت.
 6. بینانس کوین (Binance Coin): ارزش بینانس کوین نیز کاهش یافت.
 7. دوج کوین (Dogecoin): قیمت دوج کوین نیز در این بازه زمانی کاهش داشت.
 8. پولکادات (Polkadot): ارزش پولکادات نیز کاهش یافت.

این تنها چند نمونه از آلت‌کوین‌هایی هستند که در این بازه زمانی کاهش قیمت داشتند و لیست کامل آلت‌کوین‌هایی که در این دسته قرار گرفتند ممکن است شامل سایر رمزارزها نیز شود.

 

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *