0

ارزش بازار رمزارز به فراتر از یک تریلیون دلار افزایش یافت

رمزارز
بازدید 78

با توجه به رشد قابل توجه قیمت بیتکوین و سایر رمزارزها در هفته‌های اخیر، ارزش بازار ارزهای رمزنگاری (کریپتو) به عبور از مرز یک تریلیون دلار رسید.

با وجود نزول قیمت رمزارزها در ماه‌های اخیر و افزایش مشکلات اقتصادی، ارزش بازار کریپتو (ارزهای رمزنگاری) از مرز یک تریلیون دلار عبور کرده است. اما داده‌های جدید نشان می‌دهد که حجم معاملات تریدرهای بدبین تغییر چندانی نکرده است که نشانه‌ای خوب است.

براساس گزارش کوین‌تلگراف، در هفته گذشته قیمت بیتکوین به نسبت ۸ درصد رشد کرده و به نزدیکی ۲۳٬۱۰۰ دلار رسیده است. هفته قبل از ثبت قیمت ۲۳٬۱۰۰ دلاری برای بیتکوین، ورشکستگی Genesis Global Capital را شاهد بودیم. به طور غیرمنتظره، این رویداد نتوانسته است تأثیر منفی قابل توجهی روی بازار کریپتو داشته باشد.

در عین حال، تحلیلگران بازار کریپتو نگران بزرگترین بدهکار Genesis Global Capital، یعنی شرکت Digital Currency Group، هستند. به عبارتی دیگر، ورشکستگی Genesis ممکن است منجر به تهدید منابع مالی Grayscale نیز شود. در حال حاضر، Grayscale بیش از ۱۴ میلیارد دلار در پوزیشن بیتکوین دارد.

در آینده نزدیک، یک دادگاه در ایالات متحده آمریکا جلسه‌ی پرونده‌ی شکایت Grayscale در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را برگزار خواهد کرد. این دادگاه ممکن است تأثیری بر بازار کریپتو داشته باشد.

پس از صدور حکم بازداشت صاحبان صرافی Bithumb در کره‌ی جنوبی، بازار کریپتو به طور موقت در شوک قرار گرفت، اما این وضعیت پایدار نبود. یک دادگاه در کره‌ی جنوبی مالک و دو نفر از مدیران Bithumb را به انجام معاملات غیرقانونی با استفاده از رمزارز متهم کرد.

رشد ارزش بازار کریپتو با توقف ۰.۳ درصدی در قیمت اتر متوقف شد

با این حال ۱۱ از ۸۰ آلت‌کوین موجود در بازار در این بازه زمانی ۱۸ درصد رشد کردند. برخی از این آلت‌کوین‌ها حتی رشد بیشتری را تجربه کردند.

ارزش Aptos به میزان ۹۱ درصد، ارزش Fantom به میزان ۵۰ درصد و ارزش Optimism به میزان ۲۱ درصد افزایش یافت.

به این پست امتیاز بدید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *