0

استخراج بیت کوین با استفاده از انرژی هسته‌ای در آمریکا به زودی

بیت کوین
بازدید 92

شروع به کار اولین مرکز استخراج بیت کوین با استفاده از انرژی هسته‌ای در آمریکا به زودی

در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، ایالات متحده قصد دارد اولین مرکز استخراج بیت کوین با استفاده از سوخت هسته‌ای راه‌اندازی کند. استفاده از منابعی مانند انرژی هسته‌ای که کربن تولید نمی‌کنند، مزایای زیادی برای صنعت رمزارزها به همراه دارد. در چنین شرایطی، بازاریابی و قبولیت دارایی‌های دیجیتالی احتمالاً افزایش می‌یابد.

بر اساس گزارش بیت‌کوینیست، شرکت کومولوس دیتا، یکی از شرکت‌های تابعه Talen Energy که در زمینه ساخت واحدهای داده بدون کربن فعالیت می‌کند، با موفقیت اولین ساختمان مرکز داده Susquehanna را با استفاده از انرژی هسته‌ای در پنسیلوانیا به پایان رسانده است.

شرکت کومولوس دیتا اعلام کرده است که مجتمع Susquehanna با مساحت ۱۲۰۰ هکتار راه‌اندازی شده است و در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳، به عنوان اولین پروژه‌ای اینچنین در ایالات متحده، خدمات استخراج رمزارز و رایانش ابری را با استفاده از انرژی هسته‌ای ارائه خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر درباره مرکز داده Susquehanna نشان می‌دهد که این پوسته با ظرفیت ۴۸ مگاوات، در مساحتی حدود ۲۷۸۷۰ مترمربع قرار دارد. منبع تامین برق این مرکز داده از طریق اتصال مستقیم به نیروگاه هسته‌ای Susquehanna با ظرفیت ۲٫۵ گیگاوات صورت می‌پذیرد.

استفاده از انرژی هسته‌ای به عنوان منبع برق قابلیت بالقوه‌ای را برای تأمین نیازهای استخراج بیت کوین دارد. این روش امکان فراهم آوردن برق پایدار و بدون انتشار کربن را فراهم می‌کند و به حفظ اکوسیستم رمزارزها کمک می‌کند و همچنین امکان گسترش و سرعت بخشیدن به استفاده از آن را فراهم می‌سازد.

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *