0

اهمیت استفاده از آی پی ثابت برای موبایل

اهمیت استفاده از آی پی ثابت برای موبایل
بازدید 592

چکیده : یکی از بهترین دستگاه ها برای استفاده راحت ترید، تلفن همراه یا موبایل می باشد که می توانید براحتی با داشتن ابزارهای لازم به ترید بپردازید. ما در این مقاله به شما مزایا و معایب آن را گفته ایم

 

محال است که شما صاحب کسب و کاراینترنتی یا تریدر باشید و کلمه آی پی ثابت به گوش شما نخورده باشد. اما واقعاً خرید آی پی ثابت برای هر تریدری لازم است؟ آی پی مخفف کلمهInternet Protocol Address است که شما به استفاده از آن با یک شناسه خاصی به اینترنت متصل می‌شوید.

تمامی افراد ایرانی که می‌خواهند سرمایه گذاری در بازار جهانی را شروع کنند باید از آی پی ثابت استفاده کنند، به  این دلیل که کشور ایران جزء لیست کشورهایی تحریمی است و اگر آی پی شما هنگام ورود به‌حساب کاربری شناسایی شود، طولی نمی‌کشد که اکانت و حساب کاربری مسدود شود. برای جلوگیری از مسدود شدن حساب های خودتان نیاز است که آی پی ثابت برای موبایل یا ویندوز داشته باشید.

آی پی ها به دو صورت دینامیک و ثابت تقسیم بندی می‌شوند. نوع اول (دینامیک) به معنای متغیر بودن نوع آی پی است. مثلاً ممکن است بعد از اتصال، آی پی شما به صورت مداوم تغییر کند. تغییر مداوم آی پی ها باعث می‌شود که اعتبار حساب شما زیر سؤال برود به این دلیل استفاده از آی پی دینامیک اصلاً پیشنهاد نمی‌شود.

نوع دیگر آی پی ها، آی پی ثابت است. از زمانی که شما به آن اتصال دارید، اصلاً آی پی تغییر نخواهد کرد و با مشکل رو به رو نخواهید شد و از طرفی این نوع از آی پی ها فقط و فقط به شما تعلق دارد، آی پی ثابت به‌مراتب سرعت بهتری نسبت به دینامیک دارد.

آیا آی پی ثابت برای موبایل وجود دارد ؟

همراهان گرامی امروزه یکی از دستگاه هایی که اکثر بلاگر ها و ادمین های اینستاگرام و تریدر ها و بسیاری از صاحبان کسب و کار ها از آن استفاده می‌کنند، موبایل است. تمامی این دسته از مشاغل‌ها هم نیازمند به آی پی ثابت هستند و به گونه ایی که آی پی آن ها دائم تغییر نباشد اعتبار حساب آن ها را زیر سؤال نبرد.

شما می‌توانید با داشتن یک موبایل همراه اندرویدی یا ios به راحتی یک آی پی ثابت خریداری کرده و از آن استفاده کنید. مجموعه آذرفا نرم افزاری به شما ارائه می‌دهد و می‌توانید به آی پی ثابت موبایل خود به راحتی با استفاده از گزینه کیل سوئیچ متصل شوید. این نوع از اتصال موبایل با قطع و وصلی اصلاً رو به رو نیست و بدون هیچ نگرانی می‌توانید به ترید در بازار های مالی و جهانی بپردازید.

 

اهمیت استفاده از آی پی ثابت برای موبایل

اهمیت استفاده از آی پی ثابت برای موبایل :

تا به الان با موارد متعددی آشنا شدید، حال نوبت آن فرا رسیده که به صورت تخصصی به اهمیت استفاده آی پی ثابت برای موبایل پردازیم:

  • اعتبار حساب کاربری شما زیر سؤال نمی‌رود: اولین مورد از اهمیت استفاده آی پی ثابت برای موبایل، افزایش اعتبار حساب کاربری است. فرض کنید که شما یک آی پی دینامیک (متغیر) تهیه کرده‌اید حال با وارد شدن به‌حساب کاربری قطعاً که آی پی شما به صورت مداوم تغییر خواهد کرد، با این وجود چه بر سر اعتبار حساب کاربری شما خواهد آمد؟

قطعاً که اعتبار حساب شما زیر سؤال خواهد رفت و از طرفی هم ممکن است با مسدود شدن حساب کاربری رو به رو شوید. شما خرید آی پی ثابت برای موبایل به راحتی می‌توانید اتصال کاملاً امن داشته باشید و به راحتی با موبایل خود وارد حساب کاربری بازارهای مالی و… شوید. این نوع از اتصال امن بوده و با مشکلی رو به رو نخواهد بود.

  • محدودیت نخواهید داشت: تمامی تریدر های تازه کار به دنبال وی پی ان برای اتصال به صرافی‌های آنلاین هستند در صورتی که نمی‌دانند چه بر سر حساب کاربری آن ها می‌آید.

زمانی که شما با هر مرتبه ورود به‌حساب کاربری از وی پی ان استفاده می‌کنید، قطعاً که آی پی به صورت مداوم تغییر می‌کند و چندی طول نمی‌کشد که حساب شما محدود یا حتی بلاک هم بشود. اما برای این که حساب ما محدود یا بلاک نشود باید چکار کنیم؟

دوستان عزیز بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید، خرید آی پی ثابت برای موبایل همراه است. با تهیه آی پی ثابت برای موبایل دیگر نیاز به وی پی ان نخواهید داشت و به راحتی بااتصال به آی پی اختصاصی و ثابت خودتان که فقط و فقط هم به شما تعلق دارد، به راحتی ترید کنید و یا وارد حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی خودتان شوید.

  • افزایش سرعت اتصال: همیشه برای افرادی که با موبایل خود در زمینه ترید و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند، سرعت اتصال بسیار مهم است.

به‌عنوان مثال ترید کردن با موبایل بسیار حساس بوده و برای این که شما معاملات خودتان را روی پوزیشن های مناسب ببندید، کافی است که سرعت اتصال شما خوب باشد. به‌عنوان مثال ثبت فروش در بازارهای مالی جهانی بسیار مهم بوده و اگر شما خواهید با تأخیر زیادی فعالیت کنید، قطعاً که ضرر خواهید کرد.

با این تفاسیر شما باید نهایت سرعت اتصال داشته باشید. خرید آی پی ثابت برای موبایل سبب می‌شود که شما با سرعت مناسب به آی پی دسترسی داشته باشید و با تأخیر هم رو به رو نشوید.

  • استفاده از سرور های کاملاً اختصاصی: شاید این سؤال ذهن برای شما ایجاد شود که این آی پی های ثابت دقیقاً در چه بستری ارائه می‌شود؟ تمامی ip ثابت در بستر سرور های اختصاصی قرار دارند و برای موبایل عرضه می‌شوند.

این نوع از سرور ها با نهایت حفظ اطلاعات و اتصال ایمن رو به رو هستند که مشکل تغییر آی پی برای کاربران پیش نیاید. استفاده از این نوع آی پی ثابت برای موبایل بسیار تاثیر گذار است، زیرا شما با در اختیار داشتن یک آی پی اختصاصی که فقط به شما تعلق دارد با قطع و وصلی رو به رو نخواهید داشت.

 

اهمیت استفاده از آی پی ثابت برای موبایل

معایب استفاده از آی پی متغیر برای موبایل :

دوستان عزیز تا به الان با اهمیت استفاده از آی پی ثابت برای موبایل آشنا شدید ولی اگر شما بدون استفاده از آی پی ثابت برای موبایل بخواهید که کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید و یا وارد بازار های جهانی شوید، قطعاً که با مشکلات بزرگی رو به رو خواهید شد.

در چند سال اخیر صرافی‌های آنلاین و بسیاری از پلتفرم ها به آی پی هایی که از کشور ایران دریافت می‌شود، حساسیت نشان می‌دهند. به صورتی که اتصال شما به پلتفرم ها با اختلال رو به رو می‌شود و یا اصلاً نمی‌توانید دسترسی پیدا کنید. با این تفاسیر بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید استفاده از آی پی ثابت برای موبایل خودتان است.

دیگر استرس محدود شدن و یا بلاک شدن حساب کاربری خودتان را نخواهید داشت و از طرفی هم با سرعت اتصال بالا می‌توانید از خدمات بسیاری از پلتفرم ها استفاده کنید.

مجموعه آذرفا منبع بهترین آی پی ثابت برای موبایل :

تمامی افراد صاحب کسب و کار و افراد علاقه‌مند به ترید و ارز دیجیتال و بازار مالی جهانی باید از اتصال امن و با سرعت مناسب بهره‌مند باشند. استفاده و خرید آی پی ثابت برای موبایل می‌تواند گزینه مناسبی برای این دسته از افراد باشد.

مجموعه تیم آذرفا به‌عنوان منبع ارائه دهنده آی پی ثابت برای موبایل شناخته شده است و شما می‌توانید از خدمات خرید آی پی ثابت برای موبایل آن ها استفاده کنید. تا به الان با کاربرد آی پی ثابت برای موبایل آشنا شدید و در صورتی که می‌خواهید صاحب یک کسب و کار اینترنتی باشید و یا در بازارهای جهانی شروع به فعالیت کنید، داشتن یک آی پی اختصاصی از ارکان اصلی فعالیت شما محسوب می‌شود.

در صورتی که برای انتخاب و خرید آی پی ثابت برای موبایل شک و تردیدی دارید، با مشاوران تیم آذرفا ارتباط برقرار کنید تا به صورت رایگان به شما مشاوره بدهند و بهترین سرویس‌ها را در اختیار شما قرار دهند.

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *