0

تسلا همچنان در حال نزدیک شدن به میزان ۱۰ هزار واحد بیت‌کوین است

۱۰ هزار واحد بیت‌کوین
بازدید 74

از آنجایی که تسلا در سال گذشته ۷۵ درصد از سرمایه بیت‌کوین خود را فروخته است، با این حال هنوز تسلا به عنوان یک هولدر نزدیک به ۱۰ هزار واحد بیت‌کوین باقی مانده است.

در سال ۲۰۲۱، ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا ۱.۵ میلیارد دلار را در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری خواهد کرد. خرید بیت‌کوین توسط تسلا در زمانی صورت گرفت که این رمزارز در هنگام ثبت رکورد قیمتی سال ۲۰۲۱ قرار داشت و قیمت آن به ۵۸٬۰۰۰ دلار رسید.

در ابتدای سال ۲۰۲۱، تسلا هر واحد بیت‌کوین را با قیمت تقریبی ۳۴٬۷۰۰ دلار خریداری کرد. یک ماه بعد، این شرکت ۱۰ درصد از سرمایه خود را به فروش رساند، اما تا آن زمان یکی از بزرگترین دارندگان بیت‌کوین بود. در سال ۲۰۲۲، تسلا در یک بیانیه غیرمنتظره اعلام کرد که ۷۵ درصد از بیت‌کوین باقی‌مانده را به فروش رسانده است.

در حال حاضر، ۷۵ درصد از دارایی بیت‌کوین تسلا با ضرر فروخته شد، زیرا در آن زمان ارزش محبوب رمزارز به نزدیکی ۲۳٬۰۰۰ دلار رسیده بود. بر اساس گزارش کوین‌تلگراف، تسلا در حال حاضر ۹٬۷۲۰ بیت‌کوین در اختیار دارد. با توجه به قیمت فعلی، بیت‌کوین هیچ سودی برای شرکت خودروساز تسلا ندارد.

تحلیلگران معتقدند که :

بین قیمت بیت‌کوین و ارزش سهام شرکت تسلا رابطه‌ای وجود دارد. هم‌اکنون که به دومین سالگرد سرمایه‌گذاری تسلا در بیت‌کوین رسیده‌ایم، ارزش سهام این شرکت از آغاز سال ۲۰۲۳ تا به حال به میزان ۶۶ درصد افزایش یافته است، در حالی که بیت‌کوین همزمان با این افزایش، ۴۰ درصد رشد کرده است.

تحلیلگران درباره آینده قیمت بیت‌کوین و ارزش سهام تسلا پیش‌بینی‌هایی ارائه می‌دهند

این پیش‌بینی‌ها معمولاً بر اساس تحلیل‌های فنی، اصول اقتصادی و عوامل بازار مبتنی بر داده‌های گذشته و فعلی صورت می‌گیرد. مهم است بدانید که پیش‌بینی‌های تحلیلگران ممکن است متنوع باشد و دیدگاه‌های مختلفی را درباره آینده این دو عنصر ارائه کنند. همواره توجه به نظرات چندین تحلیلگر و مطالعه بازار به صورت جامع می‌تواند بهترین راهنمایی برای ارزیابی و پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین و ارزش سهام تسلا باشد.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *