0

جذب میلیونرها به برای سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها

بازار رمزارزها
بازدید 91

بر اساس یافته‌های مطالعه گروه deVere، تقریباً ۸۲ درصد از مشتریان آن‌ها به منظور سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها با مشاوران مالی مشورت نموده‌اند.

با توجه به نتایج مطالعه شرکت مشاور مالی deVere Group در سال ۲۰۲۲، بازار رمزارزها در سال گذشته با چالش‌های مختلفی روبرو شده است، اما ۸۲ درصد از مشتریان میلیونر این شرکت به دنبال سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال مانند بیتکوین بوده‌اند.

طبق گزارش منتشر شده در کوین‌تلگراف

نتایج نظرسنجی deVere Group که در تاریخ ۳۰ ژانویه منتشر شد، نشان می‌دهد که هشت نفر از هر ۱۰ مشتری این شرکت که دارایی‌های قابل سرمایه‌گذاری آن‌ها بین ۱٫۲ تا ۶٫۱ میلیون دلار است، در طول ۱۲ ماه گذشته از مشاوران مالی خود برای سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها مشورت کرده‌اند.

نایجل گرین، مدیر عامل و بنیانگذار deVere Group، بیان می‌کند که در حالی که مشاوران این شرکت معمولاً در بررسی‌های خود بسیار محتاط هستند، اما علاقه سرمایه‌گذاران به رمزارزها به دلیل ارزش‌های اساسی بیتکوین، از جمله دیجیتالی بودن، جهانی بودن، بی‌مرز بودن، غیرمتمرکز بودن و غیرقابل دستکاری بودن آن، بسیار بالا است.

مطالعات انجام شده توسط deVere در سال‌های گذشته نشان می‌دهد که علاقه افراد ثروتمند به سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها در حال افزایش است.

نتایج مطالعات deVere در سال ۲۰۲۰ نشان می‌دهد که ۷۳ درصد از ۷۰۰ نفر مورد بررسی، قبل از پایان سال ۲۰۲۲ رمزارزها را خریداری کرده یا قصد سرمایه‌گذاری در این حوزه را داشتند. این در حالی است که نتایج مطالعه مشابه این شرکت در سال ۲۰۱۹ نشان می‌دهد که ۶۸ درصد از مشتریان این شرکت قبلاً در رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده یا قصد داشتند تا پایان سال ۲۰۲۲ در این بازار سرمایه‌گذاری کنند.

نایجل گرین همچنین اشاره کرد که علاقه مشتریان موسسات مالی قدیمی مانند بلک‌راک، Fidelity و J.P. Morgan به ارائه خدمات رمزنگاری در این شرکت‌ها نشانه‌ی بسیار خوبی برای صنعت ارزهای دیجیتال است.

گزارش ماه ژوئن ۲۰۲۲ شرکت PricewaterhouseCoopers نشان می‌دهد که تقریباً یک سوم از ۸۹ صندوق پوشش ریسک سنتی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند، قبلاً سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال مانند بیتکوین را انجام داده‌اند.

مدیرعامل deVere اعتقاد دارد که با پایان دوره زمستانی رمزارزها که از سال ۲۰۲۲ آغاز شده، علاقه افراد و سرمایه‌گذاران به شرکت در این بازار افزایش خواهد یافت. او در بخشی از توضیحات خود اظهار داشت:

البته، مشتریان ثروتمند deVere تنها افرادی نیستند که از سال گذشته به دنبال افزایش دارایی‌های دیجیتال خود بوده‌اند.

براساس گزارشی منتشر شده در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲ توسط J.P. Morgan، تقریباً ۱۳ درصد از جمعیت آمریکا، به عددی برابر با ۴۳ میلیون نفر، در یک مرحله‌ای از زندگی خود رمزارز را خریداری کرده‌اند. این نسبت نسبت به سال ۲۰۲۰ (۳ درصد) به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *