0

راز رشد انفجاری میم کوین PEPE

میم کوین
بازدید 624

رشد انفجاری میم کوین PEPE، سرمایه ۲۰۰ دلاری یک معامله‌گر را به ۱۳ میلیون دلار افزایش داد

یک معامله‌گر خوش‌شانس، سه هفته پیش ۲۶۳ دلار ارز دیجیتال PEPE را خریداری کرد و اکنون ارزش آن به میلیون‌ها دلار افزایش یافته است.

براساس داده‌های پلتفرم Arkham، یکی از معامله‌گران رمزارز حدود سه هفته قبل تریلیون‌ها توکن میم‌کوین PEPE را با قیمت ۲۶۳ دلار از طریق یونی‌سواپ خریداری کرد و پس از فروش چند میلیون دلار از این رمزارز، همچنان ۹ میلیون دلار PEPE در اختیار دارد.

ارزش رمزارز PepeCoin، که چند هفته پیش معرفی شد و اکنون بازار آن بیش از یک میلیارد دلار ارزش دارد، به طور چشمگیری افزایش یافته است و برای افرادی که با هشدارها دلسرد نمی‌شوند، ثروتی باورنکردنی ایجاد کرده است.

به گزارش کوین‌دسک، معامله‌گری با نام مستعار Dimethyltryptamine.eth حدود سه هفته قبل ۲۶۳ دلار برای خرید چند تریلیون واحد از توکن‌های PEPE هزینه کرد. طبق داده‌های شرکت تحقیقاتی Arkham Intelligence، این مبلغ کوچک به سود ۳٫۸ میلیون دلاری تبدیل شده است و علاوه بر این، دارایی‌های باقی‌مانده در کیف پول معامله‌گر حدود ۹ میلیون دلار ارزش دارد که تقریباً معادل سود پنج میلیون درصدی است.

Dimethyltryptamine.eth از رالی سرسام‌آور PepeCoin سود بسیار چشمگیری به دست آورده است. ارزش بازار این میم کوین که در اوایل آوریل عرضه شد، در روز جمعه به طرز شگفت‌انگیزی از یک میلیارد دلار فراتر رفت و به گفته کوین گِکو، در یک مقطع ارزشی بیشتر از آربیتروم داشت.

با این حال، تحلیلگران نگرانی‌هایی در مورد مالکیت متمرکز PepeCoin مطرح کرده‌اند و به تعداد اندکی از معامله‌گران اشاره کرده‌اند که مقادیر قابل توجهی از این رمزارز را در زمان عرضه آن در ماه گذشته به دست آورده‌اند. LookOnChain پنج حساب متصل به کیف پول متعلق به Pepecexwallet.eth را معرفی کرده است که توکن‌هایی را به طور مستقیم از قرارداد توزیع‌کننده دریافت و پس از انتشار این پروژه، با مبلغ ۳۸۵ دلار بیشتر از ۸٫۸۷ تریلیون PEPE خریداری کرده‌اند.

Arkham نشان می‌دهد که Dimethyltryptamine.eth یکی از اولین خریداران PEPE بوده است و هرچند به عنوان یکی از کیف پول‌های داخلی ذکر نشده، اما در ۱۴ آوریل ۵٫۹۰۷ تریلیون توکن PEPE را با قیمت ۲۶۳ دلار خریداری کرده و حدود ۱۷ دلار هزینه‌ی گس برای این تراکنش پرداخت کرده است.

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *