0

راهکارهای میلیونرها برای سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها

بازار رمزارزها
بازدید 85

حدود ۸۲ درصد از مشتریان آن‌ها برای مشورت درباره سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها به مشاوران مالی مراجعه کرده‌اند.

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط شرکت مشاور مالی deVere Group در سال ۲۰۲۲، با وجود چالش‌های مختلفی که بازار رمزارزها در سال گذشته روبرو شده است، ۸۲ درصد از مشتریان میلیونر این شرکت به دنبال سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال مانند بیتکوین بوده‌اند.

به گزارش کوین‌تلگراف،

نتایج نظرسنجی deVere Group که در تاریخ ۳۰ ژانویه منتشر شد، نشان می‌دهد که هشت نفر از هر ۱۰ مشتری این شرکت که ارزش دارایی‌های قابل سرمایه‌گذاری آن‌ها بین ۱٫۲ تا ۶٫۱ میلیون دلار است، در ۱۲ ماه گذشته از مشاوران مالی خود برای سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها سوال کرده‌اند.

نایجل گرین، مدیرعامل و موسس deVere Group، بیان می‌کند که اگرچه مشاوران این شرکت معمولاً در بررسی‌های خود بسیار محتاط هستند، اما علاقه سرمایه‌گذاران به رمزارزها ناشی از ارزش‌های اصلی بیتکوین، از جمله دیجیتالی بودن، جهانی بودن، بی‌مرز بودن، غیرمتمرکز بودن و غیرقابل دستکاری بودن آن است.

تحقیقات انجام شده توسط deVere در سال‌های گذشته نشان می‌دهد که علاقه افراد ثروتمند به سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها در حال افزایش است.

براساس نتایج تحقیقات deVere در سال ۲۰۲۰، ۷۳ درصد از ۷۰۰ نفری که مورد بررسی قرار گرفتند، قبل از پایان سال ۲۰۲۲ رمزارز خریداری کرده یا به دنبال سرمایه‌گذاری در این حوزه بوده‌اند. این در حالی است که نتایج مطالعه مشابه این شرکت در سال ۲۰۱۹ نشان داد که ۶۸ درصد از مشتریان این شرکت قبلاً در رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده یا قصد داشتند تا پایان سال ۲۰۲۲ در این بازار سرمایه‌گذاری کنند.

نایجل گرین، مدیرعامل و بنیانگذار deVere، همچنین علاقه مشتریان موسسات مالی قدیمی مانند بلک‌راک، Fidelity و جی‌پی مورگان به ارائه خدمات رمزنگاری در این شرکت‌ها را به عنوان نشانه‌ای بسیار مثبت برای صنعت ارزهای دیجیتال توصیف کرده است.

گزارش ماه ژوئن ۲۰۲۲ شرکت PricewaterhouseCoopers نشان می‌دهد که حدود یک‌سوم از ۸۹ صندوق پوشش ریسک سنتی مورد بررسی، قبلاً در دارایی‌های دیجیتال مانند بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

مدیرعامل deVere اعتقاد دارد که با پایان دوره زمستان رمزارزها که از سال ۲۰۲۲ آغاز شده است، علاقه افراد و سرمایه‌گذاران به شرکت در این بازار افزایش خواهد یافت. در بخشی از توضیحات خود، او اظهار می‌کند:

“بزرگترین رمزارز جهان از ابتدای سال ۲۰۲۳ تاکنون بیش از ۴۰ درصد رشد کرده است و مشتریان ثروتمند و سایر افرادی که قصد افزایش سرمایه خود را دارند، از آن غافل نخواهند ماند.”

نایجل گرین

به هر حال، مشتریان ثروتمند deVere تنها گروهی نیستند که از سال گذشته به دنبال افزایش دارایی‌های دیجیتال خود بوده‌اند.

براساس گزارش جی‌پی مورگان در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲، حدود ۱۳ درصد از جمعیت آمریکا، یعنی ۴۳ میلیون نفر، در یک مرحله‌ای از زندگی خود رمزارز خریداری کرده‌اند. این درصد نسبت به سال ۲۰۲۰ (سه درصد) به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

آیا گزارش جی‌پی مورگان درباره خریداری رمزارز توسط جمعیت آمریکا اطلاعات بیشتری دارد؟

متأسفانه، همانطور که ذکر کردم، آخرین داده‌های من در مورد تحقیقات جی‌پی مورگان تا سپتامبر ۲۰۲۱ می‌باشد و نمی‌توانم اطلاعات جدیدتری در مورد گزارش آنها در دسامبر ۲۰۲۲ ارائه دهم. بهتر است که برای دسترسی به اطلاعات به‌روزتر، به منابع اخبار معتبر و وب‌سایت رسمی جی‌پی مورگان مراجعه کنید.

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *