0

قیمت بیت کوین به ۱۰ میلیون دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین
بازدید 124

فعال بازار ارزهای دیجیتال: قیمت بیت کوین به ۱۰ میلیون دلار خواهد رسید

یکی از شخصیت‌های برجسته در بازار ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد که قیمت بیت کوین تا پایان هالوینگ ششم در سال ۲۰۳۲ مرز ۱۰ میلیون دلار را عبور خواهد کرد.

آدام بک

مدیرعامل شرکت بلاک‌استریم، معتقد است که قیمت بیت کوین تا پایان ششمین هالوینگ در سال ۲۰۳۲ به ۱۰ میلیون دلار می‌رسد، البته به شرطی که فناوری لایه‌ ۲ این رمزارز و زیرساخت والت‌ها بهبود پیدا کند.

بلک،

یکی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزار Bitcoin Core که بیش از نیم میلیون دنبال‌کننده در توییتر دارد، اظهار داشته است که از سال ۲۰۱۳ تاکنون، قیمت بیت کوین به طور سالانه به‌طور میانگین دو برابر شده است؛ و اگر این روند ادامه یابد، در حدود ۹ سال آینده، قیمت ۱۰ میلیون دلاری برای هر واحد بیت کوین و ارزش بازار ۲۰۰ تریلیون دلار برای این رمزارز به ثبت خواهد رسید.

آدام بک می‌گوید: “به نظر من تا دو هالوینگ بعدی، اتفاقات جالبی رخ خواهند داد. البته ما زمان زیادی برای پیشرفت دادن فناوری نداریم.” به گفته مدیرعامل بلاک‌استریم، احتمالاً برای دستیابی به قیمت ۱۰ میلیون دلاری بیت کوین، نیاز به زنجیره‌های کناری (سایدچین) بیشتری خواهیم داشت.

آدام بک در پاسخ به سؤال یکی از کاربران توییتر گفته است که هنوز میزان استفاده از بیت کوین بالا نیست و در حال حاضر تنها یک تا دو درصد از جمعیت جهان از این رمزارز استفاده می‌کنند. او پیش‌بینی کرده است که تعداد بیشتری از سرمایه‌گذاران شروع به ذخیره بیت کوین در کیف‌های سرد خواهند کرد.

مدیرعامل بلاک‌استریم اعتقاد دارد که در گذر زمان، توجه بیشتری به بیت کوین جلب خواهد شد. او می‌گوید احتمالاً در آینده‌ی نزدیک، ساکنان کشورهایی با تورم بالا، به سوی بیت کوین حمله خواهند کرد.

آدام بک معتقد است که فعالان صنعت کریپتو در “مالی‌سازی” بیت کوین شکست خورده‌اند. او می‌گوید بیت کوین ممکن است در حوزه وام‌های مسکن به کار گرفته شود، جایی که می‌توان از دارایی به عنوان وثیقه استفاده کرده و از بیت کوین به عنوان بهره بهره‌برداری نمود.

 

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *