0

موثرترین اطلاعات برای خالق دوج کوین درباره سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارزها

خالق دوج کوین
بازدید 125

بیلی مارکوس، یکی از خالقان مشهور میم کوین دوج کوین (DOGE)، هشدار جدی درباره خطرات سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارزها ارائه کرده است.

بیلی مارکوس با انتشار چندین توییت، اعلام کرد که سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال به معنای واقعی کلمه، مانند سرمایه‌گذاری در “بیماری‌های روانی” است.

این اظهارات مارکوس در شرایطی صورت گرفت که بازار کریپتو در حال نزول بود و سرمایه‌گذاران پس از پایان دوره صعودی سال ۲۰۲۱، ضررهای قابل توجهی را تحمل کرده‌اند. قبلاً این نوع رکودها به عنوان زمان‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بازار تلقی می‌شدند.

خالق دوج کوین همچنین انتقاداتی درباره برخی پروژه‌های دیگر در حوزه رمزارزها، از جمله NFTها، مطرح کرد. او می‌گوید توکن‌های غیرقابل معاوضه، مشتقاتی از فضای رمزارزها هستند و به همین دلیل سرمایه‌گذاری در آن‌ها ریسک بیشتری دارد. لازم به ذکر است که NFTها در یک بازه زمانی خاص، بسیار محبوبیت یافته و با فروش بی‌سابقه‌ای بازار را به خود جذب کرده‌اند. با این حال، در حال حاضر علاقه مردم به این توکن‌ها به شدت کاهش یافته است.

شایان ذکر است که مارکوس در سال‌های اخیر نگرشی منفی نسبت به رمزارزها داشته است. به عنوان مثال، در سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که حدود ۹ سال پیش و بعد از معرفی دوج کوین، سرمایه‌گذاری در این حوزه را متوقف کرده است. خالق دوج کوین در آن زمان اظهار نمود که سرمایه‌گذاری در رمزارزها ممکن است نوعی قمار باشد.

علاوه بر این، مارکوس چندین پروژه رمزارزی را با تمرکز بر بلاکچین بایننس (BSC) اجرا کرده است. به طور کلی، او تمام توکن‌های BSC را به عنوان زباله توصیف کرده است.

 

 

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *