0

کارمند یک صرافی کریپتو‌دات‌کام به اشتباه ۴۰۰ میلیون دلار را به صرافی رقیب انتقال داد.

کریپتو‌دات‌کام
بازدید 94

مدیرعامل شرکت کریپتودات‌کام اعلام کرده است که یکی از کارکنان شرکت به اشتباه مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار ارز دیجیتال اتر را به یکی از صرافی‌های رقیب ارسال کرده است.

خبرگزاری The Block،

در تاریخ ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر)، شرکت کریپتودات‌کام به اشتباه بیش از ۳۲۰٬۰۰۰ اتر (معادل ۴۰۰ میلیون دلار) را به یکی از صرافی‌های رقیب به نام Gate ارسال کرده است. این موضوع تاکنون اعلام نشده بود، اما چند ساعت پیش یک کاربر توییتر با انتشار اسکرین‌شاتی اعلام کرد که چند هفته پیش حجم قابل توجهی از اتر به‌طور ناگهانی از حساب کریپتودات‌کام خارج شده است.

کریس مارشالک، مدیرعامل کریپتودات‌کام، در پاسخ به توییت مذکور اعلام کرد که انتقال ۴۰۰ میلیون دلار اتر به خارج از صرافی نتیجه یک خطای انسانی بوده است. مارشالک توضیح داد که یکی از اعضای تیم به اشتباه تقریباً ۸۰ درصد اتر موجود در ذخیره‌های کریپتودات‌کام را به یک صرافی دیگر ارسال کرده است.

به گفته مدیرعامل کریپتودات‌کام، قرار بوده برای این مبلغ یک کیف پول سرد جدید ایجاد شود. کریس مارشالک اظهار کرد که صرافی Gate با کریپتودات‌کام همکاری کرده و پول را به صرافی اصلی بازگردانده است.

در حالی که صرافی بزرگ FTX در روزهای اخیر با فروپاشی و ورشکستگی خود روبرو شد، اعتماد به صنعت کریپتو به حداقلی بسنده کرده است. این صرافی که یکی از رقبای جدی بایننس بود، هفته‌ای دردناک را تجربه کرد و در نهایت به ورشکستگی رسید.

کریپتو‌دات‌کام نیز در گذشته با یک اشتباه مشابه مواجه شده است. در سال گذشته، یکی از کارکنان این صرافی به اشتباه مبلغ ۷٫۲ میلیون دلار را به یکی از مشتریان ارسال کرد. پس از مدتی، کریپتو‌دات‌کام مجبور شد از این فرد شکایت کند تا پول را بازیابی کند.

به این پست امتیاز بدید
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *