0

عنوان: معرفی و بررسی صرافی دیجیکس 24 + آموزش ثبت نام و معامله

عنوان: معرفی و بررسی صرافی دیجیکس 24 + آموزش ثبت نام و معامله
بازدید 268

معرفی و بررسی صرافی ایرانی دیجیکس 24

صرافی دیجیکس 24 از جمله صرافی های ارز دیجیتال با سابقه در بازار رمزارز ایران محسوب می‌شود که اعضای این پلتفرم از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در فضای کریپتو ایران شروع کرده و در سال ۱۳۹۸ نسخه اول پلتفرم معاملاتی امن را تحت عنوان دیجیکس24 در اختیار معامله گران قرار دادند.

هدف از ایجاد صرافی ارز دیجیتال دیجیکس24، سهولت در معاملات و خدمات رسانی با کیفیت بالاتر به شمار بیشتری از کاربران ایرانی فعال در بازار ارزهای دیجیتال بوده است. در دیجیکس24 به تمام موارد حفظ دارایی و حریم خصوصی کاربران بطور دقیق پرداخته شده تا خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی دیجیکس24 در کنار سادگی رابط کاربری طراحی شده، در نهایت امنیت صورت پذیرد.

ویژگی های صرافی دیجیکس24

 • پشتیبانی از قابلیت انتقال داخلی صرافی کوینکس برای به صفر رساندن کارمزد کاربران
 • در طراحی رابط کاربری صرافی دیجیکس24 سادگی و سهولت کاربری در اولویت بالایی قرار دارد
 • در طراحی و توسعه تمام بخش های صرافی اعم از کیف پول و اطلاعات خصوصی به امنیت و سرعت اجرای فرآیند ها توجه زیادی می‌شود
 • صرافی دیجیکس24 از کیف پول تومانی و کیف پول ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند
 • هر زمان که به پشتیبانی نیاز داشتید، پشتیبانان دیجیکس24 پاسخگوی شما خواهند بود
 • ارائه بهترین قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال
 • احراز هویت در صرافی digiex24 بسیار آسان و سریع
 • انجام بدون محدودیت معاملات خرید و فروش / واریز و برداشت
 • امکان ثبت سفارش فوری
 • ارائه بهترین قیمت خرید تتر در بین صرافی

کارمزد صرافی دیجیکس 24

صرافی دیجیکس 24 برای خرید و فروش ارز دیجیتال هیچگونه کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌کند. بلکه تنها اختلاف منطقی و حداقلی بین قیمت خرید و قیمت فروش ارزهای دیجیتال وجود دارد.

آموزش ثبت نام در صرافی دیجیکس ۲۴

برای ثبت نام در صرافی دیجیکس ۲۴ کافییست به آدرس https://digiex24.com مراجعه کرده و از منوی صرافی بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت نام در دیجیکس24 شوید. همچنین میتوانید برای دسترسی مستقیم به صفجه ثبت نام به آدرس https://app.digiex24.com/login مراجعه نمایید.

در مرحله بعد کد تایید ۶ رقمی برای تایید شماره موبایل ارسال میگردد که باید وارد نمایید. سپس اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، ایمیل و کد دعوت (اختیاری) را وارد کرده و روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل گردد.

آموزش احراز هویت در صرافی دیجیکس 24

احراز هویت در صرافی دیجیکس 24 در ۳ مرحله ساده انجام می‌شود. در مرحله اول باید اطلاعات هویتی خود مانند کد ملی و تاریخ تولد را وارد نمایید و در صورتی که کد ملی وارد شده با اطلاعات هویتی صاحب شماره موبایل یکسان باشد وارد مرحله بعد می‌شوید.

در مرحله دوم بخشی از قوانین و شرایط فعالیت در سکوی معاملاتی دیجیکس ۲۴ برای تایید نمایش داده می‌شود. البته میتوانید با دسترسی تمام قوانین صرافی، از انتهای صفحه اصلی سایت بر روی قوانین و مقررات کلیک کرده تا بتوانید تمام قوانین را با جزئیات مشاهده کنید.

با مطالعه و تایید کامل قوانین و شرایط استفاده، به مرحله بعد منتقل می‌شوید.

در مرحله ۳ که مرحله نهایی می‌باشد، باید تصویر سلفی با مدرک شناسایی معتبر‌ (کارت ملی – شناسنامه – گواهینامه – کارت پایان خدمت) به همراه دست نوشته که متن آن در صفحه احراز هویت موجود است تهیه کرده و در بخش مشخص شده آپلود نمایید.

بخشی از فرآیند تایید احراز هویت بصورت اتوماتیک و آنی انجام می‌شود اما برای تایید تصویر سلفی، کارشناسان ما نهایتا طی ۵ دقیقه تصویر آپلود شده را بررسی می‌کنند. نتیجه درخواست احراز هویت از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

عنوان: معرفی و بررسی صرافی دیجیکس 24 + آموزش ثبت نام و معامله

آموزش شارژ کیف پول در صرافی دیجیکس 24

شارژ کیف پول تومانی

برای شارژ کیف پول تومانی از طریق درگاه بانکی روزانه می‌توانید تا سقف ۲۵ میلیون تومان اقدام به شارژ کیف پول نمایید. اما اگر قصد شارژ مبالغ بیشتری دارید، میتوانید از قابلیت پرداخت با شناسه استفاده نمایید و حساب کاربری خود را تا روزانه ۵ میلیارد تومان شارژ کنید.

برای انجام عملیات شارژ یا برداشت از کیف پول، ابتدا باید از منوی سمت راست بر روی “کیف پول” کلیک کرده و از لیست کیف پول ها، بر روی دکمه واریز یا برداشت که مقابل هر کیف پول نمایش داده می‌شود اقدام نمایید.

عنوان: معرفی و بررسی صرافی دیجیکس 24 + آموزش ثبت نام و معامله

برداشت از کیف پول تومانی

سقف برداشت روزانه از کیف پول توماین، ۲۵۰ میلیون تومان می‌باشد که میتوانید درخواست برداشت را در هر ساعتی از شبانه روز ثبت کنید. درخواست شما پس از پردازش طبق سیکل های پایا به حساب تعریف شده واریز می‌گردد. البته در مواقعی که ظرفیت موجود باشد، مبلغ برداشت شده بصورت آنی به حساب بانکی شما واریز می‌گردد.

شارژ کیف پول رمزارزی

شارژ کیف رمزارزی هیچ محدودیت نداشته و در روز هر مقدار رمزارز میتوانید به کیف پول خود منتقل کنید. یکی از قابلیت های متمایز صرافی دیجیکس۲۴ نسبت به سایر صرافی های ارز دیجیتال، قابلیت انتقال داخلی از صرافی کوینکس به کیف پول صرافی دیجیکس ۲۴ است. به کمک این روش بدون هیچگونه کارمزدی و در کمتر از ۵ دقیقه می‌توانید کیف پول خود را شارژ کنید.

برداشت از کیف پول رمزارزی

برای برداشت ارز دیجیتال از کیف پول خود در روز محدودیت 5000 تتر دارید. یعنی میزان برداشت شما بر پایه تتر محاسبه می‌شود و میتوانید درخواست برداشت هر رمزارزی را تا سقف 5000 دلار ثبت کنید.

در مواقعی که نیاز به برداشت بیشتر از این مقدار دارید، نیاز است تا با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال از صرافی دیجیکس 24

پس از احراز هویت و شارژ کیف پول، حال نوبت به آموزش نحوه ثبت معامله خرید و فروش ارز دیجیتال می رسد. در حال حاضر امکان معامله آنی در پنل دیجیکس24 در دسترس کاربران قرار دارد و در آینده امکانات بیتشتری نیز در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد.

برای شروع معامله از منو سمت راست روی گزینه “خرید و فروش آنی” کلیک کنید. در صفحه باز شده می‌توانید ویجت خرید و فروشی آنی ارز دیجیتال را مشاهده نمایید. مطابق تصویر زیر میتوانید ابتدا مشخص کنید که قصد خرید یا فروش دارید، سپس مبلغ یا تعداد رمزارز مورد نظر را وارد کرده و بر روی گزینه خرید یا فروش کلیک کنید.

چنانچه قصد خرید داشته و از قبل کیف پول خود را شارژ کرده باشید، از پنجره باز شده میتوانید گزینه پرداخت از طریق کیف پول تومانی را انتخاب نمایید. اما چنانچه کیف پول شما موجودی کافی نداشته باشد، به سادگی میتوانید با انتخاب گزینه پرداخت از طریق درگاه بانکی و سپس انتخاب شماره کارت، بصورت آنلاین و از همین صفحه نسبت به پرداخت مبلغ سفارش اقدام نمایید.

در فرآیند فروش نیز در پنجره باز شده دو امکان فروش از طریق کیف پول داخلی و فروش از طریق کیف پول خارج از سایت (بطور مثال انتقال از تراست ولت و …) برای شما وجود دارد که بر حسب نیاز می‌توانید یکی از گزینه هارا انتخاب کنید.

کسب درآمد از طریق دعوت دوستان به دیجیکس24

در صرافی دیجیکس۲۴ می‌توانید بی‌نهایت کد دعوت بصورت کاملا شخصی سازی شده بسازید. به این معنی که از مجموع ۳۰ درصد همکاری در فروش، میتوانید ۱۵ درصد برای خود و ۱۵ درصد برای دوستانی که از کد دعوت شما استفاده میکنند در نظر بگیرید و از درآمدی کاملا مستمر و همیشگی لذت ببرید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *